فیلتر تصفیه آب

فیلتر اکسیژن ساز (Infrared)

نقش فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر اکسیژن ساز متشکل از یک پوسته کپسولی شکل که مواد داخلی آن متشکل از مواد بیو سرامیکی( مواد ساطع کننده اشعه مادون قرمز ) می باشد که جنس پوسته شفاف بوده و مواد داخل آن درون چند لوله باریکتر با فشردگی بالا جهت شکست ملکولی در آب می باشد. جا گرفته است .باید دقّت داشت که در این فیلتر هیچ اشعه ای یا نوری در آن استفاده نشده و این اشعه از بازتاب مواد بیو سرامیکی تشکیل می شود . با شکست ملکولی آب در مسیر تردد از این فیلتر سطح اکسیژن آن به طور چشمگیری افزایش می یابد . به همین دلیل به فیلتر اینفررد فیلتر اکسیژن ساز هم گفته می شود .

باید توجه داشته باشید که آب اکسیژن دار با آب اکسیژنه کاملا متفاوت بوده و آب اکسیژنه دارای فرمول شیمیایی خاص خود بوده و برای بدن مضر است .

خواص آب با سطح اکسیژن بالا :

۱- سوخت ساز بدن را بالا برده و به جذب غذا کمک می کند .

۲- موجب شفافیت پوست می شود .

۳- جذب اکسیژن در بدن بالا می رود و موجب تقویت سیستم ایمنی در بدن می شود .

۴- تسکین اعصاب یکی از عوامل موثر نوشیدن آب اکسیژن دار می باشد که کمتر به این موضوع اشاره می شود . (هر چه سطح اکسیژن در خون بالا تر باشد اکسیژن بیشتری به سلول های عصبی رسیده و موجب آرامش اعصاب و به طور کلی آرامش بدن می شود .

۵ – چربی سوزی و در نتیجه لاغری برای افراد نسبتاً چاق

۶ – تصفیه آب تا حد محدود و کمک به نرم تر شدن آب

تصفیه آب های خانگی اکثراً بر پایه ۶ فیلتر بنا شده اند ولی با افزایش فیلتر های مکمل می توان به خواص و نرمی آب تصفیه شده بالاتری دست یافت . فیلتر اکسیژن ساز یکی از این فیلتر ها می باشد که کمک بسزایی در بهتر شدن سطح آب تصفیه شده می کند و توصیه می شود اگر بودجه آن محیّا باشد حتماً به عنوان فیلتر کمکی در این سیستم استفاده شود .

زمان تعویض این فیلتر یک سال یکبار می باشد که باید دقّت نمود جهت بهبود عملکرد تصفیه ، تمامی فیلتر ها در زمان تعیین شده تعویض گردند تا نتیجه عکس ندهند .

اضافه نمودن این فیلتر به دستگاه تصفیه آب به راحتی انجام میشود . این فیلتر بعد از فیلتر ۶ به صورت سری اضافه می گردد .

با تشکر از توجه شما به مقالات پاک نوش ایرانیان

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۶۷۹۲۷۷۰ تماس حاصل فرمایید .

www.ipaknoosh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =