درباره ما

   تصفیه آب پاک نوش ایرانیان (T.P.I)  با مدیریت آرش آقاجعفری مفتخر است با ارائه تهیه نمودن محصولات اصلی با کیفیت مطلوب ، قیمتی مناسب وخدمات پس از فروش ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیز خود باشد .

   رسالت این فروشگاه بر پایه (کیفیت ، قیمت مناسب و رضایتمندی مشتریان ) می باشد و تلاش می کند با راهنمایی و یاری شما عزیزان و با ارائه پیشنهاد و نظرات از سوی شما  به دست آورد های مطلوبی جهت رفاه مشتریان دست یابد .

   با توجه به محدودیت آب کشور ایران و کیفیت پایین آن در پاره ای از مناطق کشور و با توجه به سلامت هر فرد در جامعه ، بهره وری از انواع دستگاه های تصفیه آب ( خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی ) در مناطق یاد شده دارای الزام می باشد. البته جای تقدیر است که فرهنگ این امر مهم در میان مردم بالا رفته و با گذشت زمان شاهد استقبال بیشتری از تهیه و استفاده شما عزیزان از نمونه های مختلف دستگاه ها ی تصفیه آب هستیم. ما نیز سعی داریم با ارائه محصولات مختلف و متنوع ، انتخاب مشتریان را با سلایق مختلف تهیه و در خدمت شما قرار دهیم .

   تیم تصفیه آب پاک نوش ایرانیان سعی دارد با تهیه و تضمین محصولات استاندارد در کنار شما عزیزان باشید تا بتوانیم آرامش خاطر شما را در خرید و استفاده این محصول بالا ببریم .

سالم زندگی کردن شما آرزو و افتخار ماست و خط مشی ما در راستای این امر مهم بنا شده است .