درباره ما

   تصفیه آب پاک نوش ایرانیان (T.P.I)  با مدیریت آرش آقاجعفری مفتخر است با ارائه تهیه نمودن محصولات اصلی با کیفیت مطلوب ، قیمتی مناسب وخدمات پس از فروش ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیز خود باشد .

   رسالت این فروشگاه بر پایه (کیفیت ، قیمت مناسب و رضایتمندی مشتریان ) می باشد و تلاش می کند با راهنمایی و یاری شما عزیزان و با ارائه پیشنهاد و نظرات از سوی شما  به دست آورد های مطلوبی جهت رفاه مشتریان دست یابد .

   با توجه به محدودیت آب کشور ایران و کیفیت پایین آن در پاره ای از مناطق کشور و با توجه به سلامت هر فرد در جامعه ، بهره وری از انواع دستگاه تصفیه آب ( خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی ) در مناطق یاد شده دارای الزام می باشد. البته جای تقدیر است که فرهنگ این امر مهم در میان مردم بالا رفته و با گذشت زمان شاهد استقبال بیشتری از تهیه و استفاده شما عزیزان از نمونه های مختلف دستگاه تصفیه آب هستیم. ما نیز سعی داریم با ارائه محصولات مختلف و متنوع ، انتخاب مشتریان را با سلایق مختلف تهیه و در خدمت شما قرار دهیم .

   تیم آب پاک نوش ایرانیان سعی دارد با تهیه و تضمین محصولات استاندارد در کنار شما عزیزان باشید تا بتوانیم آرامش خاطر شما را در خرید و استفاده این محصول بالا ببریم .

سالم زندگی کردن شما آرزو و افتخار ماست و خط مشی ما در راستای این امر مهم بنا شده است .

تصفیه آب چیست؟

تصفیه برای تولید آب آشامیدنی شامل حذف آلاینده‌ها از آب ورودی برای تولید آبی است که به اندازه کافی برای مصرف انسان بدون خطر کوتاه مدت یا بلند مدت بر سلامتی انسان باشد. موادی که در طول فرایند تصفیه آب آشامیدنی حذف می‌شوند عبارتند از: جامدات معلق، باکتری‌ها، جلبک‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و مواد معدنی مانند آهن و منگنز.